Jesteś Tutaj
Home | PARENTING | NA WESOŁO | Specjalista ds skarp.

Specjalista ds skarp.

Jest nas dużo,

ciuchów jest dużo w tym dużo bluzek spodni pieluch śpiochów majtek i jeszcze więcej skarp bo liczy się razy dwa. Ja nie wiem jak to się dzieje, ale nigdy ich nie ma, i takie rozmowy jak ta poniżej są na porządku dziennym,

chociaż ta ostatnia dała mi do myślenia…

– Nie mam skarpet mamooooo –  Oliwa drze się z łazienki.

Oliwia jest prawie nastolatką, ponad wszystko ceni lustro i to co w nim zobaczy, znaczy się siebie. Oliwia ma stały niedoczas bo nawet idąc przed dom wyrzucić śmieci musi się uczesać. Tak więc się drze wyjątkowo głośno bo zostało jej 5 minut do wyjścia.

Junior nie spał, w sumie już nie spał, bo przed darciem się młodej jeszcze spał. W nocy też nie spał, idąc dalej tym tropem ja nie spałam również, a idąc jeszcze dalej mieliśmy obydwoje spartaczone humory na dzień dobry, zapowiadał się zatem długi dzień.

– Oliwia maszyna losująca źle wylosowała, załóż te wczorajsze – nie mąż uprawia szyderę, maszyna losująca znaczy się matka z młodym na biodrze.

– Nie mogę znaleźć, ich też nie ma!!!! -3 minuty do wyjścia

– Ja mam dwie inne – zabłysnął nie mąż. – Może załóż moje? – brnie dalej.

– Mamooo czemu nie ma skarpet z wczoraj!!!

– Poszukaj w brudach – cedzę przez zęby

– Nie ma, w koszu są tylko te nie do pary, te co nie uprałaś, mamo!!!!! Dawid dawaj Twoje!!!

Bo widzicie u nas w domu certyfikat na pranie skarp mam tylko ja. Nie pamiętam tego kursu ani tego wyróżnienia, ale okazuje się, że je posiadam. Specjalista ds. skarp. Jak nic nowy podpunkt w CV.

Jeszcze żebym je prała na jakiej tarce, nosiła nad rzekę w takim koszu na głowie z dziecięciem na biodrze i w pocie czoła czochrała je po tej tarze płucząc w nurcie rwącej wody.

Nic z tych rzeczy, wystarczy je upchnąć w pralce i włączyć program. Ludzie. Program czyli przekręcić tym okrągłym przyciskiem, rzuca się w oczy, taki duży biały z numerkami. Ja pitole no.

Przed wyjście córka moja, ta co ją chowałam i wychowuję dalej, wbiegła na górę aby poprawić kosmyk włosów co wystawał, bo to lustro na dole jest chyba złe, a może światło jest złe,  rzuciła mi na odchodne

– Tylko skarpety mamo upierz Plissssssssssss……albo kup mi nowe najlepiej 10 par.

Się robi wszak to moje kompetencje, specjalista ds. skarp to przecież ja.

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

CAPTCHA


Do góry