Blog parentingowy Zrekonstruowani.pl ma swoją historię. Szczerze powiem, że kiedyś do głowy mi nie przyszło, że pisanie będzie mi sprawiać taką radość. A tu taka niespodzianka.

Któregoś dnia moja córka przyniosła ze szkoły ankietę. Ankieta została przygotowana przez studentkę na potrzeby jej pracy. Jedno z pytań brzmiało tak:, Jaki jest model Twojej rodziny? Wśród odpowiedzi padło stwierdzenie rodzina zrekonstruowana. To właśnie my, pomyślałam wówczas, jesteśmy zrekonstruowani do bólu. Ja po rozwodzie z dwójką dzieci, On po rozwodzie dodatkowo świnek morski, któremu dokooptowaliśmy królika myśląc, że będzie im raźniej…… i nie zapominajmy o juniorze, który jest naszym wspólnym dzieckiem…. Pojawił całkiem przypadkiem a może nie ( od strony biologicznej oczywiście, bo wszystkie dzieci nasze są). Tak powstał nasz blog parentingowy.

A to jesteśmy my taki nie mąż i nie żona, muszę wam powiedzieć, że stanowimy całkiem zgrany duet i całkiem nieźle nam wychodzi to życie.

 

Jaki jest sens naszego życia.
Tacy MY

Z pojęciem Zrekonstruowani wiąże się wiele płaszczyzn naszego życia, o których stopniowo będę pisać. Będzie o upadkach, o podnoszeniu się, o parciu do przodu na przekór wszystkiemu.

Postaram się Wam zaszczepić sporą dawkę pozytywnego myślenia.

Przeczytacie o dniu codziennym, czyli wszystkich pierdach, które są na tyle zabawne, że warte uwiecznienia.

Mam nadzieję, że każdy z WAS zadomowi się tu na dobre.

 

Nie jestem Idealnym Rodzicem.
Fajnie, że JESTEŚ