Jesteś Tutaj
Home | BLOG | Magiczna Zatoka Linda w Grotnikach

Magiczna Zatoka Linda w Grotnikach

Magiczna Zatoka Linda w Grotnikach

Magiczna Zatoka Linda w Grotnikach magiczne miejsce obok Łodzi. Myślę, że każdy z Was jak poszuka koło siebie, znajdzie takie cudowne zakątki, gdzie naładuje baterie, weźmie głęboki wdech i odpocznie. Wystarczy się rozejrzeć, poszperać w internecie, popytać znajomych i wybrać cel wycieczki.

My na takie miejsce trafiliśmy już jakiś czas temu i wpisaliśmy do stałych punktów naszych weekendowych wypraw. Teraz troszkę się tutaj zmieniło i muszę Wam powiedzieć, że bardzo nam się podoba.

Dlaczego podoba nam się to miejsce?

Zatoka Linda w Grotnikach to kameralna miejscówka koło Grotnik pod Łodzią. Plaża schowana w lesie koło rzeczki leśnej. Świeżo nawieziony piasek. Wyremontowane pomosty. Łódeczki, rowerki wodne.

Cisza, spokój. Czasami jakieś kaczki przepłyną. W tle słychać koncert żab.

Obok plaży powstała wspaniała miejscówka z dobrym jedzonkiem, zimnym piwkiem, deserami lodowymi i fantastyczna obsługą.

Panie witają z promiennym uśmiechem. Nikt się nie spieszy. Nikt nikogo nie pogania. Totalny luz, spokój, klimat, który wprowadza nas w wakacyjny nastrój odprężenia i relaksu.

Dużo atrakcji dla dzieciaków. Dmuchany plac zabaw. Trampoliny. Pontoniki wodne.

Każdy znajdzie coś dla siebie.

Co nam dają wspólne wypady?

My jesteśmy miłośnikami weekendowych wypraw. Wspólne spędzanie czasu świetnie działa na naszą rodzinę. Na co dzień żyjemy w biegu. Nie mamy czasu ze sobą pogadać. Wiecznie coś się dzieje. Zresztą myślę, że nie tylko u nas tak jest.

Tak więc kochani warto pielęgnować ten wspólny czas. Warto szukać takich miejsc, gdzie czas staje. Gdzie możecie posłuchać rechotu żab. Gdzie zjecie jakąś dobrą zupkę albo kiełbaskę, popijecie piwkiem albo wodą. Usiądziecie, odpoczniecie, pogadać o niczym, popatrzycie w niebo. Pobawicie się w szukanie kształtów chmur. Poleżycie bezczynnie na pisaku, przesypując go przez palce. Kojarzycie ten moment, jak bosą stopą stajecie na miękkim piasku, jak zakopujecie palce… leniwie. Nie spiesząc się nigdzie. Czujecie tylko ten kadr, tą chwilę. Bo za momencik wpadniecie znowu w wir codzienności.

Magiczna Zatoka Linda w Grotnikach

Magiczna Zatoka Linda w Grotnikach

Magiczna Zatoka Linda w Grotnikach

Magiczna Zatoka Linda w Grotnikach

Zatoka Linda w Grotnikach

Może również zainteresuje Cię temat Lewityn w Pabianicach magiczne miejsce dla dzieci.

P.S. Jeśli udało się Wam zobaczyć dzisiejszy post, zostawcie po sobie ślad na Facebooku czy w komentarzu Możecie go też udostępnić swoim znajomym. Dziękuję! :*

Podobne artykuły

Do góry