Jesteś Tutaj
Home | BLOG | Lewityn w Pabianicach.

Lewityn w Pabianicach.

Lewityn w Pabianicach.

Jeżeli pogoda Wam pozwoli i mieszkacie w województwie łódzkim a przy okazji szukacie fajnego miejsca na rodzinny wypad, polecam nasze ostatnie odkrycie, Lewityn w Pabianicach.

Co to jest Lewityn? To duży kompleks rekreacyjno wypoczynkowy. Aktualnie jest po modernizacji i muszę Wam powiedzieć, że zrobił na nas wrażenie.

Co możecie znaleźć na jego terenie:

Zbiornik wodny i plażę. Plaża nie jest bardzo duża, ale wystarczająca. Fajny piasek. Woda jest badana, oczywiście są ratownicy. Obok plaży macie jeszcze dużo trawy, jest deptak, można usiąść na ławeczkach, wypożyczyć leżak. Generalnie miejsca na odpoczynek w okolicy wody znajdziecie pod dostatkiem. Jest dużo drzew, więc nie będzie problemu z zacienionym miejscem.

Wypożyczalnia rowerów wodnych i innych sprzętów. Super sprawa.

Wodny plac zabaw. Jest duży, bogato wyposażony. Obok niego znajdziecie miejsce do odpoczynku i położenia koca ogromny taras. Wszystko jeszcze pachnie nowością.

Natan był zachwycony

LINKA – Park Linowy Pabianice zapewnia atrakcje dla przedszkolaków, nastolatków jak i dorosłych, dzięki torom przeszkód wyposażonym w profesjonalny system asekuracji.
Organizują również urodziny dla najmłodszych, zajęcia dla przedszkoli i szkół jak i imprezy integracyjne czy wieczory kawalerskie.

Kilka placów zabaw zarówno dla maluszka jak i dla większego brzdąca.

Siłownia plenerowa.

Boisko do siatkówki.

Skate park.

Pump track. Z podziałem na mały, duży oraz średni.

Pomost widokowy i do aerobiku.

Lewityn w Pabianicach.

Zimą górka saneczkowa.

Zaplecze gastronomiczne, są lody, napoje dla dorosłych i inne….

Cały teren, tak jak wspomniałam, jest zalesiony, z mnóstwem alejek do spacerowania. Ławek również jest pod dostatkiem.  Możecie zabrać rowery dla dzieciaków, jak już im się znudzi pluskanie w wodzie, będą miały przestrzeń do jeżdżenia. Nasze, co prawda głównie skupiły się na wodnym placu zabaw i na plaży, pogoda była wspaniała, rozumiecie. Myślę, że jesienią miejsce też jest zjawiskowe. Oczami wyobraźni już widzę te kolorowe liście, promyki słońca w koronach drzew, delikatną mgłę……..

Lewityn w Pabianicach.

Fajnie znajdować takie magiczne miejscówki.

Także byliśmy, widzieliśmy, zachwyciliśmy się i polecamy rodzinnie Lewityn w Pabianicach koło Łodzi.

Może również zainteresuje Cię temat Jelsa na wyspie Hvar w Chorwacji

P.S. Jeśli udało się Wam zobaczyć dzisiejszy post, zostawcie po sobie ślad na Facebooku czy w komentarzu  Możecie go też udostępnić swoim znajomym. Dziękuję! :*

Podobne artykuły

Do góry