Jesteś Tutaj
Home | PARENTING | RECENZJE | Drewniane Zabawki dla Twojego Dziecka

Drewniane Zabawki dla Twojego Dziecka

Drewniane zabawki dla Twojego Dziecka

Drewniane Zabawki dla Twojego Dziecka. Pamiętacie zabawki drewniane z czasów waszego dzieciństwa? Je generalnie mam z nimi bardzo miłe wspomnienia i darzę je ogromnym sentymentem. Chyba tak to mogę nazwać.

Zdecydowanie wolę drewno od plastyku. Plastik jest taki nijaki. Dosłownie.

Drewniane zabawki mają duszę. Są tak ponad czasowe, przekazywane z pokolenia na pokolenie.

Ja sama pamiętam z czasów jak byłam dzieckiem takie klocki, drewniane, z których budowałam moje budowle. Zamki dla Misia bez ucha i z wydłubanym okiem. Fortece. Domki dla lalek do picia herbatki z plastykowych kubeczków.Dzieciństwo to fantastyczny okres w naszym życiu. Szkoda, że nie można się cofnąć w czasie, czasami, i tak przez kilka chwil znowu być takim maluchem. Budować wieżę z klocków, ciągnąc na sznureczku pieska, robić przyjęcie dla lalek.

Chciałam dzisiaj zaprosić was do zabawy właśnie drewnianymi zabawkami. Fantastycznymi. Mądrymi. Edukacyjnymi. Kolorowymi.

Takie zabawki są idealne na jesienne długie wieczory, aby właśnie urozmaicić Waszemu Maluchowi czas. Zresztą myślę, że sami będziecie mieć radochę. A co, dorosłym przecież też coś się należy.

Zabawki Drewniane Edukacyjne nie tylko uczą, ale mają również pozytywny wpływ na motorykę Waszych dzieci. Warto je mieć. Poniżej przedstawię Wam kilka pozycji i link do pełnej oferty. Na pierwszy strzał idzie Wesoły Słonik.

Słonik na swoim ciele ma umocowane trzy główne atrakcje:

  • Karbowana deseczka podczas pocierania drewnianym patyczkiem wydaje charakterystyczne dźwięki. Zabawka pozwoli na wykształcenie wrażliwości muzycznej Twojego dziecka, dostarczając mu równocześnie wiele frajdy i radości.
  • Młyńskie koło z piłeczkami, które przy każdym obrocie wywoła uśmiech dziecka. Kolorowe kuleczki będą skupiały wzrok dziecka i zachęcą do dalszej zabawy. Niech i Twoja pociecha zabierze je w podróż do krainy dźwięku.
  • Cymbałki to jeden z pierwszych instrumentów dla dzieci -małych muzyków. Kolorowe elementy przykują uwagę każdego malucha, a dodatkowo mogą służyć do nauki nie tylko gamy, ale również kolorów.
Viga Tablica Sensoryczna Manipulacyjna Słoń

Pełną ofertę znajdziecie TUTAJ – ZABAWKI DREWNIANE EDUKACYJNE.

Zabawki są w dużej rozpiętości cenowej i są warte zakupu. Są to tak zwane mądre zabawki, które wnoszą dużo dobrego do życia i rozwoju Naszych Dzieci a przecież na TYM nam najbardziej zależy.

Kolejna Moja Propozycja do Drewniane Domki Domeczki Farmy. Generalnie figurki i morze fantazji.

Jako przykład mogę podać ten oto Zamek Drewniany

Viga Zamek Drewniany Figurki

Drewniany, realistycznie wyglądający zamek wyposażony został w 4 wieże, schody, w zestawie znajdziemy także pięć figurek król, rycerz, smok, dwóch opancerzonych przewoźników. Dziecko może wcielać się w różne w rolę. Taka zabawa pozytywnie wpłynie na kreatywność dziecka, dodatkowo wspólna zabawa dzieci ukształtuje ich zdolności wspólnego działania i komunikacji. Tutaj znajdziecie pełną ofertę Domków Drewnianych.

A teraz coś specjalnie dla chłopców czyli Kolejki i Pojazdy.

Zalet kolejek i innych drewnianych autek chyba nie muszę wymieniać. Każdy mały chłopczyk kocha pociągi, drogi, budowanie, tworzenie. Na pewno znacie to z domowego placu zabaw, prawda? Jako przykład mogę Wam przedstawić dużą drewnianą kolejkę z pociągami. Godziny zabawy gwarantowane.

Drewniane Zabawki dla Twojego Dziecka.

Drewniana Ogromna Stacja kolejowa 90 elementów to jedna z czołowych zabawek, która będzie służyła długo i zapewni Twojemu dziecku wiele lat ciekawej i kreatywnej zabawy.

Dzięki takiej kolejce dziecko może tworzyć własne scenariusze zabaw i przygód kolejarzy i turystów. Kolorowa kolejka z akcesoriami cieszy oko i zachęca do zabawy.

Przekrój zabawek drewnianych jest totalnie kolorowy. Z takich głównych kategorii znajdziecie również:

DREWNIANE CHODZIKI I PCHACZE

Drewniane Zabawki dla Twojego Dziecka.

KLOCKI DREWNIANE

DREWNIANE KUCHNIE

DREWNIANE ZABAWKI MUZYCZNE

Drewniane Zabawki dla Twojego Dziecka.

DREWNIANE ZABAWKI SZNUROWANE I ZRĘCZNOŚCIOWE

Drewniane Zabawki dla Twojego Dziecka.

DREWNIANE PUZZLE

Drewniane Zabawki dla Twojego Dziecka.

P.S. Jeśli udało się Wam zobaczyć dzisiejszy post, zostawcie po sobie ślad na Facebooku czy w komentarzu Możecie go też udostępnić swoim znajomym. Dziękuję! :*

Podobne artykuły

Do góry